Zeki Müren'i anıyoruz

Bodrum Antik Tiyatro’da 24 Eylül 2013 Salı günü saat 21:00’de Zeki Müren’i anma konseri düzenlecenek. Etkinlikte Zeki Müren'in sesinden dinlediğimiz unutulmayan şarkıları eşliğinde müzikseverlere güzel bir gece yaşatılacak.

Zeki Müren’in tüm mal varlığını bağışladığı, başarılı ve ihtiyaç sahibi Türk gençlerine eğitim imkânı sağlayan TEV ile şehit ve gazi çocuklarına, yakınlarına destek veren TSK Mehmetçik Vakfı ve Bodrum Kaymakamlığının her yıl düzenlediği anma konseri, 24 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek.

Bu yıl ilk kez Zeki Müren’in çocukluğundan itibaren tüm hayatını belgeleyen fotoğrafları da Bodrum Kale Kafe’de 17 Eylül’den itibaren sergileniyor. Sergi iki haftaboyunca sanatçının sevenlerine açık olacak. Her yıl olduğu gibi tüm Sanat Güneşi hayranları bu yıl da “Hatıralarda Zeki Müren’’ konserini ücretsiz izleyebilecekler.

Aynı gün, Bursa TEV-TSK Mehmetçik Vakfı Zeki Müren Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nde ve Emir Sultan Mezarlığı'ndaki mezarı başında da anma töreni yapılacak, Emir Sultan Cami’inde mevlit okutulacak.

Bu web sayfasında HTML5 ve CSS3 kullanılmıştır. | Copyright © 2012 FATİH TOPAL